10 podivných vychytávek pro chytré telefony, které vám usnadní život

Chytré telefony se staly důležitou součástí našich životů. Používáme je jako budíky, ke komunikaci i k placení. Je toho však mnohem víc, a proto jsme sestavili seznam 10 nejlepších gadgetů pro chytré telefony.

10. Teploměr

Proč používat klasický teploměr, když můžete mít digitální? Využijte svůj chytrý telefon a tento parádní přístroj ke zjištění teploty téměř čehokoli.

09. Herní ovladač

Toto si hráči zamilují! Herní ovladač, který vám pomůže bojovat s nepřáteli na displeji vašeho smartphonu!

08. Arkádová herní souprava

Tento gadget je velmi vysoký level! Zažijte pocit jako v 80. letech. Poříďte si vlastní arkádový automat!

07. Digitální zvýrazňovač

Toto zařízení funguje jako zvýrazňovač, je však ještě lepší. Pomáhá ukládat části textu, které chcete zvýraznit, do digitální podoby

06. Alkohol tester

Bude se hodit nejen policistům, ale i lidem, kteří se občas rádi napijí. Nástroj pro kontrolu hladiny alkoholu může být užitečná pomůcka.

05. Chytrý květináč

Pokud rádi pěstujete rostliny, pak je tento chytrý květináč přesně pro vás. Řekne vám, kdy máte rostlinu zalévat a zdali potřebuje více slunečního světla. Skvělý vynález, díky kterému bude váš dům zelenější!

04. Projektor

Projektor pro chytré telefony! Naprosto skvělá věc pro ty, kteří raději sledují seriály a filmy na velké obrazovce. Proměňte stěnu ve svém pokoji v kino! Stačí vám k tomu tato úžasná vychytávka!

03. Pouzdro s nářadím

Pokud jste multifunkční člověk, pak se toto pouzdro na smartphone stane vaší oblíbenou pomůckou. Bude se vám hodit vždy, když budete potřebovat něco zašroubovat nebo otevřít.

02. Mikroskop

Focení chytrým telefonem se posunulo na novou úroveň – mikroúroveň!

01. Smartphone s projekční klávesnicí

Projekční klávesnice jsou hitem v oblasti chytrých telefonů. Někteří výrobci dokonce představili telefony s vestavěnou podporou této technologie.

Zdroj: brightside.me