Byl odhalen iPhone 14 ve žluté barvě! Na trh bude uveden již za pár dní

Je to oficiální, tolik diskutovaný Apple iPhone 14 a iPhone 14 Plus v nové žluté barvě byl oficiálně představen, jak uvádí server TechCrunch.

Kromě povrchové úpravy se 6,1palcový iPhone 14 a 6,7palcový iPhone 14 Plus mohou pochlubit robustní konstrukcí z leteckého hliníku, která je odolná vůči vodě i prachu, doplněnou o přední kryt Ceramic Shield, který je odolnější než jakékoli jiné sklo na smartphonu.

Mezi nové funkce patří například technologie Photonic Engine společnosti Apple, která zlepšuje výkon fotografií při středním a slabém osvětlení u všech fotoaparátů ve srovnání s předchozími modely a dokáže zachovat jemné textury, poskytnout lepší barvy a zachovat více informací na fotografii. Navíc získáte funkci Emergency SOS, která umožňuje uživatelům posílat zprávy záchranným službám, když není k dispozici mobilní pokrytí ani pokrytí WiFi pomocí satelitního připojení. Předobjednávky začínají v pátek (10. března), dodávky budou zahájeny 14. března.

„Lidé svůj iPhone milují a denně se na něj spoléhají při všech svých činnostech a nyní se k němu přidává nový vzrušující přírůstek v podobě žlutého iPhonu 14 a iPhonu 14 Plus. Mimořádná výdrž baterie, lehká konstrukce, profesionální fotoaparát a video funkce, převratné bezpečnostní funkce, jako je nouzové SOS přes satelit, a vše, co nabízí iOS 16, dělají z iPhonu 14 skvělou volbu pro každého, kdo si chce pořídit nový iPhone,“ řekl Bob Borchers, viceprezident společnosti Apple pro celosvětový produktový marketing.

Zdroj: techcrunch.com, redakce