Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro dostávají novou aktualizaci

Hodinky Huawei Watch GT 3 Pro obdržely další aktualizaci, firmware verze 2.1.0.417, jen několik týdnů poté, co byla celosvětově uvedena verze 2.1.0.415.

Říjnová aktualizace pro chytré hodinky má velikost 94,49 MB a očekává se, že bude dostupná celosvětově; majitelé zařízení v Turecku již hlásili, že nový software obdrželi.

V protokolu změn je uvedeno, že do hodinek GT 3 Pro byla přidána podpora nástroje RAI (Running Ability Index) pro běh v hale. Tento nástroj pomáhá uživatelům měřit jejich běžeckou formu a úroveň vytrvalosti. Společnost Huawei však tuto funkci zaznamenala jako novou v předchozí aktualizaci 2.1.0.415; není jasné, proč byl tento nástroj uveden jako nový v nejnovější aktualizaci. Druhé a poslední vylepšení ve verzi firmwaru 2.1.0.417 se týká budíků; nyní můžete nastavit až deset budíků najednou, což odpovídá funkci v hodinkách Huawei Watch GT 3.

Společnost Huawei doporučuje, aby se ti, kteří si chtějí stáhnout nejnovější software, ujistili, že mají nejnovější verzi aplikace Zdraví. Společnost také upozorňuje, že stahování a instalace aktualizace může chvíli trvat a po jejím dokončení se zařízení restartuje. Tato aktualizace je ve srovnání s dřívější zářijovou verzí, která do hodinek zavedla funkce EKG, poměrně malá.

Zdroj: notebookcheck.net