Clicks Creator přináší na iPhone klávesnici ve stylu BlackBerry

Společnost Clicks Technology představuje klávesnici ve stylu BlackBerry pro iPhone. Toto příslušenství se jmenuje Clicks Creator a poskytuje uživatelům hmatový zážitek z psaní a dává jim větší kontrolu nad telefonem díky klávesovým zkratkám i vyhrazeným klávesám, které zpřístupňují plný výkon systému iOS.

Mezi klávesové zkratky patří CMD + H pro rychlý přechod na domovskou obrazovku, CMD + mezerník pro funkci hledání, procházení webových stránek mezerníkem a mnoho dalšího v systému iOS i v aplikacích třetích stran.

Píšete ve tmě? Integrované podsvícení zajistí, že všechny klávesy budou řádně osvětleny. K iPhonu se tato klávesnice připojuje buď přes Lightning (iPhone 14 Pro), nebo USB-C (iPhone 15, iPhone 15 Pro Max) s možností nabíjení. K dispozici je nyní k předobjednání za cenu 139 dolarů, což je přibližně 3 tisíce korun.

„Clicks se bude líbit jak dlouholetým uživatelům iPhonu, tak uživatelům telefonů s klávesnicí. Sestavili jsme tým snů složený z veteránů technologického průmyslu, abychom spojili to nejlepší z fyzických klávesnic s tím nejlepším z iPhonu. Pracovali jsme nad každým rozhodnutím, od toho, jak přesně by měla tlačítka působit, až po rozložení klávesnice, abychom zajistili, že bude pro uživatele iPhonu intuitivní,“ řekl Kevin Michaluk, spoluzakladatel společnosti Clicks Technology.

Zdroj: The Verge, CNET, redakce