Druhá generace AirPods Pro od Apple přijde na trh údajně letos na podzim

Apple plánuje na podzim vydat druhou generaci sluchátek AirPods Pro, která prý budou mít nový design, lepší kvalitu zvuku a možnou zdravotní integraci.

Na podzim očekáváme nová sluchátka AirPods Pro. Současný model je na trhu od podzimu 2019, takže baterie jsou u některých prvních uživatelů již pravděpodobně problematické.

Také se připravte na možnou obměnu AirPods Max v nových barvách a doufáme, že i na snížení ceny. Upřímně, 12 tisíc korun je za tato sluchátka absurdní.

Sluchátka AirPods Pro nebyla od svého uvedení na trh v roce 2019 aktualizována a několik zvěstí naznačovalo, že budou uvedena na trh ještě letos. Analytik společnosti Apple Ming-Chi Kuo dříve uvedl, že k uvedení na trh dojde v druhé polovině roku.

Nové AirPods Pro by mohly mít kompaktnější design, který se zbaví nožičky, spolu s novým nabíjecím pouzdrem a podporou bezztrátového zvuku prostřednictvím nového protokolu.

Co se týče AirPods Max, nepředpokládá se, že by Apple pracoval na druhé generaci sluchátek přes uši, která byla uvedena na trh v prosinci 2020. Spíše se domníváme, že Apple pracuje na nových barevných variantách.

Zdroj: macrumors.com