Galaxy S24 Ultra údajně získá obrovskou podporu pro své videozáznamy

Představení telefonu Samsung Galaxy S24 Ultra je za rohem a objevily se spekulace o možném vylepšení záznamu videa.

Známý leaker Ice Universe na sociální síti X naznačuje, že Galaxy S24 Ultra bude schopen nahrávat videa v rozlišení 4K se 120 snímky za sekundu. Proslýchá se, že S24 Ultra bude schopen také „plynule zoomovat“ v rozlišení 4K se 60 snímky za sekundu.

V současné době se spekuluje o tom, že by S24 Ultra měl přepínat mezi dostupnými objektivy, aby dosáhl různých rozsahů zoomu. A co víc, hlavní objektiv kamery S24 Ultra je pravděpodobně jediný, který dokáže nahrávat při 120 snímcích za sekundu.

Ice Universe upozorňuje, že údajné vylepšení videografie se nemusí dostat do finálního produktu. Tato funkce se stále testuje a uživatelé si budou muset počkat na uvedení zařízení na trh, aby zjistili, zda se dostala na trh.

Pro představu, Galaxy S23 Ultra byl uveden na trh s možnostmi záznamu 4K/30 snímků za sekundu, 4K/60 snímků za sekundu a 8K/30 snímků za sekundu. Pokud jsou zvěsti pravdivé, mohla by společnost Samsung v určitém okamžiku přinést spotřebitelům další možnost, která nabídne ještě plynulejší nahrávaná videa ve vyšším rozlišení.

Zdroj: Firstpost, Mashable, redakce