Honor chce, abyste jeho nový skládací telefon používali jako kabelku

Honor V Purse má ve složeném stavu tloušťku necelých 9 mm a je vybaven řadou přizpůsobitelných vždy zapnutých displejů (AOD).

Tyto displeje napodobují design kabelky, včetně řetízků, peříček a střapců, které se při pohybu zařízení pohupují. Chcete ještě více možností přizpůsobení? Honor V Purse je také kompatibilní s řadou vyměnitelných ozdob a řetízků, které mohou uživatelé připnout přímo na pant a smartphone tak nosit bez námahy přes rameno jako typickou kabelku nebo tašku. Společnost neuvedla, jaký hardware smartphone používá, ani jeho cenu či dostupnost.

„Skládací chytré telefony HONOR urazily dlouhou cestu a každá jejich další verze se vyznačuje pozoruhodným pokrokem v oblasti designu, funkčnosti a odolnosti. A nejen to, díky našemu konceptu telefonu do kabelky, který jsme uvedli v život prostřednictvím HONOR V Purse, zkoumáme udržitelná řešení, která využívají nové skládací technologie k posílení kreativity a utváření životního stylu zítřka,“ řekl George Zhao, generální ředitel společnosti HONOR.

Zdroj: CNET, The Verge, redakce