Hry

Mravenci

Známá a oblíbená logická hra z roku 2002 od programátora Miroslava Němečka vycházející z karetní hry Arcomage ze hry Might & Magic 6. Cílem hry je buď jako první postavit hrad úrovně 100, nebo zničit hrad soupeře pomocí karet, které vám hra náhodně přiřadí.

Upozornění: Hra vyžaduje nainstalovaný .NET Compact Framework alespoň ve verzi 2.0 (ke stažení dole).

PDAcraft Lines

Lines je velmi populární a jednoduchá logická hra. Každé kolo se na hrací desce objeví tři náhodně zbarvené kuličky, které můžete přesouvat, pokud existuje cesta mezi aktuální pozicí míče a požadovanou pozicí. Je potřeba poskládat řadu pěti nebo více koulí stejné barvy. Když je taková linie uspořádána, zmizí. Můžete vytvářet vertikální, horizontální nebo diagonální čáry. Linky, které jsou delší než 5 kuliček, budou oceněny extra body. Ve chvíli, kdy se hrací plocha celá vyplní, hra končí.

Smart Mahjongg

mart Mahjongg je adaptací populární staré čínské deskové hry speciálně pro Windows Mobile s dotykovou obrazovkou. Říká se jí také Mah Jong, Taipei, Taipeh nebo Shanghai. Cílem hry je odstranit všech 144 dlaždic z hrací plochy. Mezi podporovanými jazyky najdete mimo jiné i Slovenštinu.

Obsahuje soubory CAB Smart Mahjongg 1.45 pro velmi staré PPC 2002 (ARMV4) a PPC 2000 (iPaq = ARM, Cassiopeia = MIPS, Jornada = SH3) (vyžaduje .NET Compact Framework 1.0).

Obsahuje soubor CAB aplikace Smart Mahjongg 1.54 pro zařízení se starším .NET Compact Framework 1.0.

Tato verze je určena pro Pocket PC s dotykovou obrazovkou (Microsoft Windows Mobile 2003, 5, 6.x) a .NET Compact Framework 2.0.

Tato verze je určena pro Pocket PC s dotykovou obrazovkou (Microsoft Windows Mobile 5, 6.x) a .NET Compact Framework 3.5.

Translate »