iPhone 15 Pro: Revoluční design s tenčími a zakřivenými rámečky jako na Apple Watch

Podle technologického leakera „ShrimpApplePro“ může mít iPhone 15 Pro, který bude představen letos na podzim, tenčí, zakřivené rámečky podobné hodinkám Apple Watch.

Jak uvádí server 9to5Mac, všechny modely iPhone 15 budou mít stejné rozměry displeje jako jeho předchůdce iPhone 14, což znamená, že Pro by měl mít 6,12palcový zakřivený design. Základní iPhone 15 bude mít údajně také zakřivené hrany s dynamickým ostrůvkem, ale iPhone 15 Pro Max se bude moci pochlubit tenčími rámečky i zakřivenými hranami, podobně jako Apple Watch.

Očekává se, že pouze modely iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max dostanou nový procesor A17, který využívá 3nm proces společnosti TSMC, jenž je údajně až o 15 % rychlejší při stejné úrovni výkonu jako 5nm a spotřebuje až o 30 % méně energie.

„No, mám pro vás výsledky designu displeje řady iPhone 15. Všechny iPhony řady 15 budou mít stejnou velikost displeje jako iPhony řady 14. Pro 15 bude mít tenčí rámečky se zakřivenými okraji, displej je však stále plochý, pouze rámečky jsou zakřivené,“ uvedl ShrimpApplePro.

Zdroj: 9to5mac.com, redakce