Designér ukazuje, jak by mohly vypadat hodinky Apple Watch se skládacím displejem

Proslýchá se, že Apple pracuje na nějakém skládacím zařízení. Nevíme, zda jde o iPhone nebo iPad, ale co kdyby Apple Watch byly vybaveny ohebným displejem?

Průmyslový designér Andrew Dawn nám ukazuje, jak by takové zařízení mohlo vypadat. Představte si, jaké možnosti by vám takový design mohl nabídnout, zejména pokud jde o produktivitu na vašem zápěstí.

Jaké jsou možnosti? Nejenže si můžete na Series X zobrazit všechny potřebné informace, aniž byste museli scrollovat, ale můžete si také prohlížet videa, obrázky, a dokonce i hrát hry.

Hlavním problémem by však momentálně byla výdrž baterie, protože větší displej, zvláště ten skládací, spotřebuje mnohem více energie. Nicméně dodatečná plocha displeje by také mohla poskytnout dostatek místa pro selfie kameru.

Myšlenka skládacích hodinek se na první pohled zdá absurdní, ale když se nad tím zamyslíte, tento formát není nový. Galaxy Z-Flip dělá úplně to samé – zařízení ve tvaru čtverce se otevírá do vertikální podoby telefonu. Series X tuto šablonu jednoduše překlopí na bok.

Zdroj: yankodesign.com