Limitovaná edice ASUS ROG Phone 6 Diablo Immortal s exkluzivním příslušenstvím

Tento chytrý telefon s motivem Diabla se od ostatních odlišuje speciální povrchovou úpravou s efekty plamene, která mění intenzitu červených plamenů podle úhlu pohledu.

Za cenu 1299 USD je vybaven 6,78palcovým AMOLED displejem, mobilní platformou Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 a 16 GB LPDDR5 RAM. Dále nabízí 512 GB interní paměti UFS3.1, trojitý zadní fotoaparát (50MP Wide + 13MP Ultra-Wide + 5MP Macro), 12MP přední selfie kameru a 6 000mAh baterii.

Z estetického hlediska je zde logo s osvětlením Aura RGB, které obkresluje obrázek s názvem hry, zatímco téma Diablo Immortal pokračuje ve vlastním uživatelském rozhraní, doplněném o exkluzivní tematické živé tapety, styly ikon, animace, zvukové efekty a další.

Smartphone je dodáván v krabičce inspirované legendárním kamenem Worldstone a dostanete k němu také svitek mapy zobrazující svět Sanctuary s prvky skrytých značek v neviditelném inkoustu, které lze odhalit pomocí přibalené svítilny Fahir’s Light, a také pouzdro Shield Blessing Aero Case. K dostání nyní přímo u společnosti ASUS.

Zdroj: geekculture.co