Nejnovější funkce aplikace WhatsApp usnadňuje posílání zpráv sobě samému

WhatsApp má novou funkci, která vám umožní posílat si zprávy, jako jsou připomenutí a nákupní seznamy, potvrdila mateřská společnost Meta.

Funkce se jmenuje „Message Yourself“ a WaBetaInfo si jí poprvé všiml před několika týdny v rámci beta testu, ale nyní se v nadcházejících týdnech rozšíří celosvětově mezi uživatele iOS a Androidu. Jakmile aktualizaci získáte, budete se moci při vytváření nových zpráv zobrazit v horní části seznamu kontaktů. Jakmile na ni kliknete, budete si moci posílat poznámky, upomínky, nákupní seznamy a cokoli dalšího, co si budete potřebovat zapamatovat. Výsledné upozornění, pokud bude povoleno, by mohlo pomoci zajistit, aby vaše poznámka pro sebe nezůstala bez povšimnutí. Uživatelé si také mohou své konverzace Message Yourself připnout na začátek seznamu konverzací, aby k nim měli snadnější přístup.

Doposud jste si mohli psát zprávy pouze vytvořením skupiny, jejímž členem jste byli pouze vy, nebo pomocí funkce aplikace „kliknout na chat“, což je v obou případech přinejlepším neelegantní řešení. Konkurenční platforma Signal již nabízí funkci nazvanou „Poznámka pro sebe“, která dělá téměř totéž, ačkoli je pohřbena v seznamu kontaktů, místo aby byla k dispozici nahoře. Jak již bylo zmíněno, funkce by se měla objevit během několika příštích týdnů, ať už v systému Android, nebo iOS.

Zdroj: engadget.com