Některým hodinkám Google Pixel Watch se odlepuje zadní panel se senzory

Hodinky Pixel Watch od společnosti Google se po svém loňském uvedení na trh setkaly se smíšenými ohlasy. Dokázaly si však získat své publikum uživatelů, kteří chtějí zařízení s čistým systémem Wear OS. Bohužel, stejně jako první smartphony Pixel, i hodinky Google mají zřejmě problém s designem.

V průběhu několika posledních měsíců se na Redditu objevily různé zprávy od uživatelů Pixel Watch, kteří náhle přišli o zadní panel se senzory. Ačkoli tento problém není tak rozšířený, není tak bezvýznamný, aby se dal ignorovat. Většina uživatelů uvedla, že zadní panel jejich hodinek Pixel Watch odpadl, když zařízení sundali z nabíjecího stojánku, což naznačuje problém s lepidlem, které drží zadní stranu hodinek na hlavním těle.

Většině uživatelů se podařilo kontaktovat podporu společnosti Google a ta jim zaslala náhradní zařízení. Nicméně někteří uživatelé byli nuceni trvat na svém, když tým podpory požadoval 300 USD za posouzení záruční reklamace nebo odmítl zařízení vůbec vyměnit.

Není to poprvé, co se u zařízení Google vyskytly neočekávané problémy s hardwarem nebo kvalitou provedení. U modelu Pixel 7 se objevily stížnosti na samovolné rozbití skla zadního fotoaparátu bez zjevné příčiny. Řada 2021 Pixel 6 navíc čelila kritice kvůli náhodnému prasknutí obrazovky. Společnost Google již problém uznala a uvedla, že pracuje na jeho odstranění.

Zdroj: gizchina.com, androidpolice.com, redakce