Neuvěřitelné! Nokia 5710 XpressAudio v sobě ukrývá bezdrátová sluchátka

Nokia 5710 XpressAudio od společnosti HMD Global je jedním z mála mobilních telefonů s vestavěnými skutečně bezdrátovými sluchátky s designem ve stylu „throwback“.

Přístroj je vybaven 2,4palcovým barevným QVGA displejem, 48 MB paměti RAM, slotem na microSD karty, FM rádiem, zadním VGA fotoaparátem a baterií s kapacitou 1 450 mAh, která vystačí až na 6 hodin provozu.

Pokud bezdrátová sluchátka zrovna nepoužíváte, lze je schovat pod elegantní posuvný mechanismus na zadní straně modelu 5710 XpressAudio. Pokud se chcete podělit o hudbu, stačí použít duální reproduktory, které se vyznačují bohatými basy, čistými výškami a přirozenými vokály.

„Klasické dědictví společnosti Nokia se v našem portfoliu funkčních telefonů snoubí s inovacemi. Tato ikonická řada získává na síle jako váš spolehlivý společník pro všechny vaše komunikační potřeby,“ řekl Florian Seiche, generální ředitel společnosti HMD Global.

„Současně jsme přinesli naše charakteristické přísliby dlouhé životnosti na trh s tablety. Inovace je v naší nabídce stejně důležitá jako dědictví, což se projevuje u Nokia Aquila – funkčního telefonu stvořeného pro 21. století. Nokia Aquila přináší svobodu zvuku prostřednictvím designu, který mění pravidla hry,“ řekl Seiche.

Zdroj: digitaltrends.com