Nové uniklé snímky hodinek Google Pixel Watch ukazují, jak vypadají přímo na ruce

Pamatujete si na únik fotografií hodinek Google Pixel Watch, který se objevil před několika dny? Dotyčný zřejmě dal chytré hodinky svému příteli, který pak na internetu zveřejnil fotografie, na nichž je má na ruce.

Zatím panuje shoda v tom, že mají šířku 20 mm a řemínky jsou při prvním nasazení poměrně těžkopádné, přesto však působí velmi bezpečně.

Mezi další zjištěné poznatky patří, že hodinky Pixel Watch jsou mnohem tenčí, než by se mohlo zdát z naměřených hodnot, nebo alespoň ve srovnání s hodinkami Samsung Galaxy Watch. Korunka vás navíc při ohýbání zápěstí dozadu nebo při psaní neškrábe do hřbetu ruky. Vzhledem ke všem těmto únikům by člověk mohl nabýt dojmu, že oficiální odhalení je za dveřmi, možná dokonce ještě před létem.

„Teď, když je vše pohromadě, mohu říci, že se podle mě bezpochyby jedná o nádherné a pohodlné hodinky, které bych neměl problém nosit po dlouhou dobu a klidně i v noci kvůli sledování spánku. Dobrá práce, Google, dobrá práce!“, napsal člověk, který fotografie zveřejnil.

Zdroj: theverge.com