Odhalení: Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro jsou poháněny procesorem Tensor G2 nové generace

Byly odhaleny smartphony Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro, které jsou poháněny vlastním procesorem Tensor G2.

Google Pixel 7 Pro je vybaven 6,7palcovým LTPO displejem s rozlišením 1440p a obnovovací frekvencí 120 Hz, 12 GB RAM, až 512GB interním úložištěm, trojitým zadním fotoaparátem (50MP Wide + 48MP Telephoto + 12MP Ultra-Wide), 10,8MP selfie kamerou a 5 000mAh baterií, která se může pochlubit 30W rychlonabíjením.

Fotoaparát Pixel 7 Pro se od Pixelu 7 liší především funkcí makroostření, která umožňuje pořizovat fotografie v kvalitě Pixel HDR+ ze vzdálenosti pouhých tří centimetrů. To znamená, že budete moci fotografovat okvětní lístky květin, kapky deště, peříčka a další drobné detaily s mimořádně vysokou ostrostí i živými barvami. Oba modely jsou vybaveny funkcí Photo Unblur, která využívá strojové učení poháněné umělou inteligencí k vylepšení rozmazaných snímků, a to i těch, které jste již pořídili.

„Videa jsou vylepšena o nové 10bitové HDR. Nahrávejte jasnější a kontrastnější videa s širším barevným rozsahem. A funkce Cinematic Blur vám umožní natáčet videa jako v kině s krásnou, malou hloubkou ostrosti,“ uvedl Google.

Zdroj: theverge.com