OnePlus Pad Pro byl označen za „nejsilnější“ tablet ještě před uvedením na trh

Společnost OnePlus začíná připravovat upoutávku na svůj další tablet se systémem Android, který označuje za „nejsilnější“.

Čínská společnost zveřejnila na Weibo rychlou upoutávku na OnePlus Pad Pro před jeho odhalením 27. června. Ve svém příspěvku OnePlus uvedla, že Pad Pro je „nejsilnějším výkonným tabletem s Androidem“. Společnost se nevyjádřila k jeho specifikacím, nicméně myšlenka „výkonu“ nás upozorňuje na jeho potenciální volbu SoC.

Proslýchá se, že by tablet mohl pohánět SoC Snapdragon 8 Gen 3 od Qualcommu. Mohl by připadat v úvahu i nedávno debutovaný Dimensity 9300 Plus od MediaTeku – nedávné úniky informací tomu však odporují.

Společnost OnePlus obvykle ve svých telefonech používá nejnovější vlajkové čipy Qualcomm a zdá se, že se ke stejnému výrobci přikloní i v případě své příští generace tabletu. Jedním z důvodů by mohla být snaha lépe zaujmout zákazníky na americkém trhu. Stojí však za zmínku, že OnePlus Pad byl při uvedení na americký trh v dubnu 2023 vybaven SoC od MediaTeku.

V upoutávce na Weibo je krátce představen Pad Pro s klávesnicí a stylusem v příslušenství. Kromě toho se zdá, že design tabletu zůstane stejný, protože společnost OnePlus i nadále používá jednoduchý zadní panel s vystředěnou kruhovou čočkou fotoaparátu. Barevně se zdá, že zařízení bude debutovat ve světle zeleném odstínu a černé variantě.

Bez většího zapojení společnosti OnePlus se můžeme ohlédnout za původním OnePlus Padem, který je vybaven 11,6palcovým displejem s obnovovací frekvencí 144 Hz. Zadní fotoaparát nastoupil s hodnotou 13 Mpx, zatímco jeho selfie kamera nabízí 8 Mpx. Mezi další vnitřní specifikace patří baterie s kapacitou 9 510 mAh s 67W nabíjením a 8 GB RAM se 128GB úložištěm.

Zdroje článku:

Článek může obsahovat dodatečné informace od redakce.