Označení Vivo T2 se objevilo v databázi IMEI, uvedení na trh se blíží

Společnost Vivo nedávno uvedla na trh několik svých smartphonů řady Vivo T1. Nyní značka zřejmě pracuje na nástupci pilotní řady, protože se v databázi IMEI podařilo spatřit připravovaný model Vivo T2, což naznačuje, že by se jeho uvedení mohlo blížit.

Vivo T2 se nedávno objevil v databázi IMEI. Bohužel výpis z databáze neodhaluje číslo modelu Vivo T2, které by nám napovědělo, do které země by toto zařízení mohlo patřit.

S největší pravděpodobností by se mohlo jednat o čínskou variantu modelu Vivo T2, protože se dá předpokládat, že zařízení (nebo celá řada) bude uvedeno na trh nejprve v Číně.

Zatím je v databázi IMEI uveden pouze základní model Vivo T2, ale vzhledem k historii značky můžeme očekávat, že se Vivo T2 Pro začne v nadcházejících dnech objevovat v dalších seznamech.

Co se týče specifikací, o modelu Vivo T2 je toho prozatím známo jen málo, ale můžeme očekávat, že se bude jednat o 5G smartphone a že bude mít vylepšené specifikace a funkce ve srovnání s již představeným modelem Vivo T1.

Zdroj: 91mobiles.com