Panasonic TOUGHBOOK N1 Tactical je možná nejodolnější smartphone s Androidem na světě

Panasonic TOUGHBOOK N1 Tactical, který byl navržen speciálně pro použití v armádě nebo u policejních složek, je možná nejodolnějším smartphonem se systémem Android na světě.

Je vybaven stupněm odolnosti proti prachu a vodě IP68, šasi splňujícím normy MIL-STD-810G, které zvládá extrémní teploty i vibrace, a 4,7″ antireflexním displejem čitelným na denním světle s jasem 550 cd/m², který je vybaven režimy snímání deště a dotyku v rukavicích, které zaručují, že s obrazovkou lze jasně manipulovat za jakýchkoli podmínek.

Dále se může pochlubit 8 programovatelnými tlačítky rychlého spuštění a operačním systémem Android 11, který obsahuje dlouhodobé bezpečnostní aktualizace pro použití s Panasonic COMPASS, výkonnými nástroji Panasonic pro nasazení, podporu a ovládání systému Android. Výkon zajišťuje osmijádrový procesor Qualcomm, 4 GB operační paměti a 64GB interní úložiště.

„Jsme opravdu rádi, že můžeme uvést na trh tuto novou generaci plně odolného taktického zařízení pro naše zákazníky z oblasti obrany a veřejné bezpečnosti. Nabízíme dlouhodobé dodávky a podporu s bohatým ekosystémem příslušenství a věříme, že jsme dokonalým partnerem pro naše zákazníky, kteří si nemohou dovolit, aby zařízení v provozu selhala,“ řekl Peter Thomas, Vertical Strategy Manager, Public Sector Europe ve společnosti Panasonic Mobile Solutions Business.

Zdroj: itwiz.pl