Před oficiálním představením na veletrhu MWC unikl telefon Nothing Phone 2a a naznačil nové rozhraní Glyph

Nejnovější únik Nothing Phone 2a před oficiálním odhalením na veletrhu MWC 2024 naznačuje nové rozhraní s glyfy.

Tento model lze vidět s osvětlovacími prvky na levé straně centrálně umístěného ostrůvku fotoaparátu a pak dalším osvětlovacím prvkem vpravo.

Telefon je údajně vybaven 6,7palcovým OLED displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz, čipovou sadou Mediatek Dimensity 7200, 8 GB RAM, 128 GB interního úložiště, duálním zadním fotoaparátem (50 Mpx hlavní + 50 Mpx ultraširokoúhlý), 16Mpx předním fotoaparátem a baterií s kapacitou nejméně 4 700 mAh.

K tomuto renderu je připojeno kódové označení „Pacman“, které odpovídá kódovému označení telefonů společnosti Nothing, jež vychází z klasických videoher. Phone (1) byl „Spacewar“ a Phone (2) byl „Pong“.

Pozoruhodné také je, že zařízení zřejmě používá čipovou sadu MediaTek, konkrétně Dimensity 7200. Společnost Nothing doposud nepoužívala MediaTek v žádném ze svých zařízení a v telefonech Phone (1) a Phone (2) používala spíše čipy Snapdragon.

Telefon bude údajně dodáván s operačním systémem Nothing OS 2.5 a Androidem 14. O oficiální ceně ani dostupnosti zatím nejsou k dispozici žádné informace.

Zdroj 9to5google, Infogad, redakce