Představujeme vám tři nejlepší bezdrátové nabíječky pro iPhone

Během posledních několika let se bezdrátové nabíjení změnilo z novinky na běžnou funkci každého moderního iPhonu.

Nebudeme předstírat, že bezdrátové nabíjení je vždy ideální náhradou za připojení k síti, ale je to velmi pohodlný způsob, jak udržet telefon nabitý po celý den. Bezdrátová nabíječka na stole je dobrým místem, kam můžete telefon postavit, protože víte, že baterie je neustále doplňována a připravena na cestu.

MagSafe nové generace

Společnost Apple se oficiálně vzdala ambice uvést bezdrátovou nabíječku AirPower na trh již v roce 2019. MagSafe Debutovala u iPhonu 12, ale očekáváme, že bude k dispozici i u budoucích iPhonů. MagSafe kombinuje kroužek magnetů pro bezpečné připevnění, NFC pro identifikaci příslušenství a magnetometr, který pozná, kdy je zařízení připojeno.

To vše je umístěno kolem výkonnější cívky pro bezdrátové nabíjení na bázi Qi (až 15 W, oproti 7,5 W u ostatních iPhonů). Všimněte si, že mnoho zařízení je označováno jako kompatibilní s MagSafe, ale to neznamená, že podporují rychlejší nabíjení nebo NFC – mají pouze kroužek s magnety.

Nejlepší bezdrátové nabíječky

Bezdrátové nabíječky se obvykle dodávají ve třech variantách – stojánky, podložky a nabíječky pro více zařízení. Stojánky jsou užitečné zejména pro iPhony s Face ID, protože dobrý stojánek se strmým úhlem nasměruje telefon na váš obličej tak, že Face ID bez problému funguje.

Stojánky jsou skvělé pro čtení na telefonu během nabíjení, ale někdy chcete, aby telefon ležel na plocho. Na stole nebo nočním stolku je méně nápadný a je jednodušší ho prostě položit na zem v libovolném směru.

Logitech Powered 3-in-1 Dock

Většina uživatelů iPhonu bezdrátový nabíjecí dok 3 v 1 skutečně nepotřebuje. Má smysl jen tehdy, když máte iPhone, Apple Watch a AirPods s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem a chcete je opravdu nabíjet na jednom místě.

Pokud chcete něco čistého a jednoduchého, co si můžete položit na noční stolek nebo na stůl a nabíjet všechny tyto věci najednou, je tato dokovací stanice od společnosti Logitech kvalitním řešením.

Je trochu větší, ale má čisté linie a pěknou matnou povrchovou úpravu, díky níž nepůsobí jako pěst na oko. Obsahuje také vlastní nabíječku pro Apple Watch, zatímco do mnoha podobných doků musíte vložit vlastní.

Strmý úhel stojánku usnadňuje používání telefonu při nabíjení a je dobře umístěn tak, aby fungovalo Face ID, aniž byste museli telefon zvedat. Na široké rovné ploše vlevo od stojánku lze nabíjet jakékoli zařízení kompatibilní se standardem Qi, včetně dalších telefonů nebo sluchátek AirPods.

Moshi Otto Q

Otto Q od společnosti Moshi má vypadat jako nábytek. Moshi říká, že je inspirován dánským nábytkem, a název má připomínat jeho účel, je to něco jako otoman pro váš telefon.

Nabíječka používá připojení USB-C a Moshi dodává kabel USB-A na USB-C, který je asi o metr kratší, než by ve skutečnosti měl být. Součástí balení není žádný napájecí adaptér, budete muset buď použít jeden z mnoha napájecích adaptérů USB-A, které se vám pravděpodobně válí doma.

Se správným adaptérem (takovým, který má 9V výstup jako většina adaptérů Quick Charge) podporuje podložka rychlé 7,5W nabíjení pro iPhony a 10W nabíjení pro podporované telefony se systémem Android.

Bezdrátový nabíjecí stojan Belkin Boost Charge

S bezdrátovým nabíjecím stojánkem Boost Charge provedla společnost Belkin několik vítaných vylepšení oproti starší verzi. Používá standardní napájecí USB adaptér s micro-USB kabelem.

Zmizelo pár malých LED indikátorů nabíjení a povrchová úprava je matná namísto lesklé, ale ten podivný retro-future design kruhové kapsle je stejný jako vždycky. Stojánek podporuje 7,5W nabíjení u iPhonů a u telefonů s Androidem až 10W, takže získáte nejrychlejší dostupné nabíjení.

Zdroj: macworld.com

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *