Průvodce prováděním vkladu Paysafecard v mobilních kasinech

Hazardní průmysl zažívá v posledních letech velký rozmach. Ano, má na to vliv velké množství faktorů, od pandemie COVID-19 až po dramatický nárůst úrovně digitalizace obyvatelstva. To je skvělé, protože existuje velké množství nových herních stránek, značek, velká kamenná kasina přešla do online formátu, hráči obdrželi bonusy a propagační nabídky, tisíce her a automatů a stránek – obrovské publikum.

Takový aktivní rozvoj hazardního průmyslu přiměl státy, aby mu věnovaly pozornost. Některé země již legalizovaly hazardní hry, od kasin po sázkové kanceláře. V této souvislosti začalo mnoho stránek získávat licence, aby měly přístup na domácí trh hazardních her různých zemí. Přesto ne všechny země povolily činnost zahraniční online casino, z tohoto důvodu je mnoho služeb předmětem blokování a obtěžování ze strany poskytovatelů. co v této situaci dělat hazardní hráči?

Co je to Paysafecard?

Paysafecard je platební systém, který je v evropských zemích oblíbený díky svému formátu a úrovni zabezpečení. Paysafecard je systém předplacených karet. To znamená, že uživatel nevkládá na svůj účet prostředky z kreditní karty nebo jiné elektronické peněženky, ale zakoupí si jedinečnou poukázku na určitou částku. Každá poukázka má na sobě speciální kód, který se skládá ze 16 symbolů. Právě ty se zadávají při vkladu v online kasinu.

To je výhodné, protože kód je jedinečný, neopakuje se a je přiřazen 1 poukazu. Právě díky tomu je tato metoda mezi hráči tak oblíbená. Uživatel nemusí zadávat své bankovní údaje, obávat se o bezpečnost dat a informací.

Platbu kartou Paysafecard lze přirovnat k platbě v hotovosti (pokud hovoříme o aspektu anonymity a bezpečnosti).

Důležitým kladem systému Paysafecard je jeho oblíbenost a rozšířenost. Tento způsob platby je k dispozici ve většině herních zařízení v Evropě, včetně kasin v České republice. Díky tomu hráči nemusí přemýšlet o alternativních způsobech platby a vkladu.

Vlastnosti provádění vkladu pomocí Paysafecard

Než přejdeme k procesu vkladu, stojí za zmínku, že v řadě východních zemí tento platební systém nefunguje a hráči budou muset využít alternativní možnosti platby a vkladu. Pro české občany je situace mnohem lepší – systém je dostupný a aktivně jej využívají místní online kasina v celé zemi.

Co se týče nákupu kuponů pro online dobíjení, společnost nabízí svým uživatelům poukázky Paysafecard na částky od 5 do 100 eur. Pro zakoupení kuponu Paysafecard online je třeba:

 • Dokončit registraci na webových stránkách;
 • Autorizovat se na stránkách;
 • Vybrat si poukaz v požadované hodnotě;
 • Provést platbu jakýmkoli pohodlným způsobem;
 • obdržet 16znakový kód.
 • Tento kód pak můžete použít k provedení vkladu.

Paysafecard vyvinula pro své zákazníky flexibilní systém. Kromě obvyklého vkladu mají hráči a uživatelé možnost spravovat své finance a hesla. Ano, je to tak. Po registraci získá uživatel osobní účet, kam si může uložit údaje o svém PIN kódu a zjednodušeně nakupovat.

Kromě poukázek si mohou hráči vystavit (za poplatek) platební kartu Paysafecard. Jedná se o obdobu klasické debetní karty, pouze není vázána na banku, ale na profil ve společnosti Paysafecard. Lze ji dobíjet? Ano, můžete. Doplnění se provádí prostřednictvím vaší osobní skříňky.

Několik dalších funkcí systému. Paysafecard od společnosti Mastercard umožňuje nakupovat na 35 milionech míst po celém světě a v České republice:

 • K dispozici je možnost bezkontaktní platby;
 • Karta je doručena zákazníkovi;
 • Doba dodání karty je 14 až 20 pracovních dnů;
 • Vyžaduje aktivaci po obdržení a vytvoření nového PIN kódu.

Jak provést vklad v kasinu pomocí Paysafecard

Jakmile si hráč zakoupí poukaz Paysafecard a je připraven provést vklad, algoritmus jeho úkonů bude následující:

 • Přejděte na webové stránky online kasina;
 • Projít procesem registrace nebo autorizace;
 • Přejít do sekce pro vklady. V závislosti na webu se může nacházet v různých sekcích webu. Nejčastěji se jedná o samostatnou záložku nebo se nachází v „Osobní skříňce“;
 • V sekci s doplňováním vkladů je třeba vybrat metodu „Paysafecard“;
 • Do zvláštního pole zadejte 16místný kód;
 • Finanční prostředky jsou přijaty okamžitě (do 1-2 minut).
 • Je důležité si uvědomit, že provize nejsou účtovány.

Podtrženo a sečteno

Tato možnost je velmi jednoduchá a spolehlivá, také velmi flexibilní v ovládání. Společnost vyvinula vlastní mobilní aplikaci, která umožňuje spravovat finance přímo z vašeho gadgetu.

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!