Rendery Galaxy A34 ukazují, že Samsung možná plně zefektivní svůj designový styl

Společnost Samsung se připravuje na náročný rok 2023. Množící se informace naznačují, že řadu Galaxy S23 čeká výrazná změna designu, která modely S23 a S23+ sladí s designem klíčící řady Ultra.

Tyto dva telefony by nemusely být jediné v portfoliu společnosti, které tuto změnu podstoupí: pokud jsou další úniky přesné, mohli bychom se téměř identického designu dočkat také u připravovaného modelu střední třídy Galaxy A34.

Na serveru Giznext byly s laskavým svolením serveru OnLeaks zveřejněny nové CAD rendery modelu Galaxy A34, které ukazují chystaný levný telefon společnosti Samsung z několika úhlů. Netrénované oko možná nebude schopno rozeznat model A34 od modelu S23, pokud nebude vědět, co má hledat. Na první pohled si všimneme, že toto zařízení vypadá z více úhlů docela podobně jako smartphony Galaxy S23 s některými drobnými rozdíly, jako je zadní svítilna, která je o něco níže.

To neznamená, že jsou oba telefony identické – když se přesunete na přední stranu, uvidíte slzovitý výřez namísto děrovaného výřezu, který obvykle vídáme u vlajkových lodí a telefonů vyšší střední třídy. Není to poprvé, co tento design vidíme, protože Galaxy A13 ho měl jako první. Mohl by se však stát běžným napříč celou řadou A. Na spodní straně máme port USB-C, zatímco na horní straně můžeme špehovat slot na SIM kartu.

Celkově vzato tyto rendery staví Galaxy A34 do role solidního levného telefonu, i když si budeme muset prohlédnout jeho zásobník specifikací, až vyjde. K tomu by mělo dojít v první polovině roku 2023, nejspíše po oznámení řady Galaxy S23. Pokud hledáte levný telefon, možná se vyplatí na něj počkat – pravděpodobně se stane jedním z nejlepších levných telefonů.

Zdroj: androidpolice.com