Revoluce mobilního hraní! Vyšel mobilní herní ovladač Razer Kishi V2 pro Android

Razer Kishi V2 pro Android byl právě uveden na trh a navazuje na svého předchůdce přidáním několika nových funkcí.

Mezi vylepšení patří například zjednodušený můstek pro stabilnější ovládání a univerzální kompatibilita se smartphony. Aby mobilní hraní zůstalo pohodlné i během dlouhých herních seancí, obsahuje Kishi V2 pohodlný úchop ve vysoce přenosném provedení.

Navíc je zde zcela nové tlačítko Share, které hráčům umožňuje rychle zachytit dokonalou fotografii nebo nahrát videoklip ke sdílení, a také dvě multifunkční tlačítka a možnost spustit aplikaci Razer Nexus stisknutím jediného tlačítka. K dispozici je za cenu 99,99 dolarů, což je v přepočtu zhruba 2 300 korun.

„Původní Razer Kishi otevřel dveře nové kategorii ovladačů konzolové kvality pro mobilní herní trh a my jsme nadšeni, že Kishi V2 posouvá tento zážitek dál ve všech možných směrech,“ řekl Richard Hashim, vedoucí mobilní a konzolové divize společnosti Razer.

„Díky špičkové technologii, kterou jsme do Kishi V2 vložili, si nyní hráči mohou vychutnat stejný vzhled a pocit jako u svých oblíbených konzolových a počítačových her, ať už jsou kdekoli, aniž by vynechali jediný okamžik,“ řekl Hashim.

Zdroj: gamingonphone.com