Samsung prosí uživatele iPhonů, aby nečekali na to, až Apple představí „dokonalé telefony“

Samsung se nikdy nevyhýbal tomu, aby si z Applu utahoval a často natahoval ruku k uživatelům iPhonu v naději, že je získá na svou stranu, píší na webu SamMobile.

Jak jste možná uhodli, marketingové oddělení společnosti v USA právě spustilo další reklamní kampaň a tentokrát žádá zákazníky společnosti Apple (zejména uživatele iPhonů), aby přestali být na vážkách ohledně přechodu na druhou stranu.

Nejnovější reklama nese název „On the Fence“ (Na plotě). Značka Apple není nikde zmíněna, ale je zřejmé, že Samsung si z firmy se sídlem v Cupertinu opět utahuje. A jak je pro Samsung typické, výraz „on the fence“ (což znamená být nerozhodný) bere doslova. Třicetisekundová reklama ukazuje údajného zákazníka společnosti Apple, který sedí na plotě a chystá se přejít na stranu Samsungu, jenže ho zadrží několik dalších uživatelů iPhonu s tím, že oni na plotě sedět nesmějí.

Budoucí zákazník Samsungu podotýká, že telefony Galaxy se již dají složit a mají úžasné fotoaparáty, takže není důvod čekat, až je Apple “dožene“. Jinými slovy, Samsung říká, že pokud chtějí uživatelé iPhonu zažít něco nového, epického a vzrušujícího, nemusí čekat, až se Apple “probere“. Řada Galaxy jim to prý může poskytnout.

Je to chytrá reklama s komediálním podtextem, ale zda zůstane na YouTube navždy, se teprve uvidí. Samsung odstranil některé ze svých dřívějších reklam „Ingenius“ zveřejněných před několika lety, protože o pár let později následoval kroky Applu. Nelze však popřít, že Samsung skutečně vede na trhu se skládacími smartphony, a lze říci, že zákazníci společnosti Apple, kteří chtějí vyzkoušet skládací technologii, mají jedinou rozumnou možnost – Samsung.

Společnost Apple údajně plánuje použít technologii skládacího displeje u některých svých budoucích zařízení. Zatím však zůstává směr společnosti nejasný. Neexistuje žádná záruka, že iPhony budou někdy skládací, některé zprávy uvádějí, že Apple možná vydá skládací iPad, než začne uvažovat o použití této technologie pro své smartphony.

Podívejte se na nejnovější reklamu společnosti Samsung níže a neváhejte využít sekci komentářů, abyste nám sdělili své názory.

Zdroj: sammobile.com