Samsung se vysmívá společnosti Apple v reklamě na nové telefony

Byl první den v měsíci a společnost Samsung se probudila s pocitem, že si chce rýpnout do společnosti Apple.

Není tajemstvím, že lidé budou porovnávat Samsung Galaxy S22 Ultra a Apple iPhone 13 Pro Max. Tyto vlajkové lodě byly premiérovými telefony v každé z příslušných řad a obsahovaly nejnovější a nejlepší funkce. V nejnovějším videu s názvem „Buckle Up“ si Samsung bere svůj Galaxy S22 Ultra a nedávno vydaný Z Flip 4 jako jediné dva telefony, které potřebuje k tomu, aby vše uvedl na pravou míru.

Video začíná předstíráním, že jde o video společnosti Apple, a poté přechází na Samsung s tím, že tyto nové funkce, které vám zamotají hlavu, nebudou na iPhonu. Poté ukáže ohromující 108Mpx hlavní fotoaparát na zadní straně telefonu S22 Ultra. Pro srovnání, hlavní fotoaparát iPhonu 13 Pro Max má pouze 12 Mpx. Poté přecházíme k dalšímu prvku, kde Samsung Apple poráží, a to je jeho 100x „vesmírný“ zoom.

Vyzdvihování nedávno představeného Galaxy Z Flip 4 a konstatování, že tyto inovace „bude mít v kapse někdo jiný“, vypovídá o schopnostech skládacího zařízení mnohé. Když byl Z Flip 4 v srpnu během akce Samsung Unpacked představen, viděli jsme, že přichází s 2x 6,7palcovou hlavní obrazovkou Dynamic AMOLED s ultratenkým sklem a 1,9palcovou obrazovkou krytu.

Video vše završuje výbuchem zahaleného snímku iPhonu ve tmě. Samsung získává prvenství, pokud jde nejen o jeden z nejlepších telefonů se systémem Android, ale také o jeden z nejlepších skládacích telefonů. I když jsou špičkové vlajkové telefony obou společností nejlepšími konkurenty, Samsung získává nad iPhonem náskok díky svým funkcím a neustálému zaměření na inovace svých technologií.

Zdroj: xda-developers.com