Samsung vydává neuvěřitelně malou aktualizaci hodinek Galaxy Watch 4

Hodinky Galaxy Watch 4 dostávají první aktualizaci po více než měsíci, která přináší změny pod kapotou chytrých hodinek.

Společnost Samsung dnes vydala velmi malou aktualizaci firmwaru pro hodinky Watch 4 (R8xxXXU1GVI3) s odkazem na „lepší stabilitu a spolehlivost systému“. Nejedná se sice o masivní aktualizaci, kterou jsme viděli minulý měsíc a která zahrnovala nová rozhraní hodinek představená s hodinkami Watch 5, ale jde o malou úpravu, která by mohla stát za pozornost pro vaše zařízení.

Tato aktualizace se nejprve objevila v Koreji, ale od té doby se dostala i do USA a nyní se rozšiřuje mezi uživatele hodinek Watch 4. Seznam změn má dva řádky a zmiňuje se pouze o stabilitě, což znamená, že se pravděpodobně nedočkáte žádných zásadních změn v používání. Druhá část nemá žádný kontext a pravděpodobně se týká pouze opravených chyb, které se objevily s předchozí aktualizací.

Hodinky Galaxy Watch 4 se od května letošního roku nedočkaly aktualizace firmwaru pro stabilitu systému, po které minulý měsíc následovalo velké snížení počtu funkcí.

Pokud jde o dostupnost, vypadá to, že v současné podobě se aktualizace rozšíří pouze v Koreji a USA. Mezi hodinky, kterých se aktualizace týká, patří Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch 4 Classic. Tuto malou aktualizaci můžete sledovat v aplikaci Samsung Wearable ve svém zařízení.

Zdroj: 9to5google.com