Specifikace levného smartphonu Motorola Moto XT2335-3 unikly přes 3C a TENAA před uvedením na trh

Společnost Motorola se připravuje na uvedení modelu Moto X40 na čínský trh. Společnost uvede na trh svůj nový prémiový vlajkový smartphone se SoC Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, který byl představen na začátku tohoto měsíce.

Očekává se také, že společnost uzavře rok uvedením nabídky smartphonů mírně nižší třídy. Společnost o něm zatím nepotvrdila žádné podrobnosti. Mezitím byl na certifikačních stránkách 3C spatřen nový smartphone společnosti Motorola, který by mohl být levnou nabídkou smartphonů. Výpis na obou certifikačních webech odhaluje klíčové specifikace a funkce chystaného smartphonu Motorola. Podívejme se na specifikace a funkce připravovaného levného smartphonu od společnosti Motorola.

Blíží se uvedení telefonu Motorola Moto XT2335-3 na trh

Očekává se, že společnost Motorola brzy uvede na trh nový rozpočtový smartphone. Zařízení bylo před uvedením na trh spatřeno na webových stránkách 3C a TENAA. Výpisy nepotvrzují název telefonu. Na základě uniklých specifikací a funkcí však lze s jistotou říci, že se jedná o levnou nabídku. Smartphone Moto, který má modelové číslo XT2335-3, bude mít 6,5palcový displej. Zařízení bude mít panel IPS LCD s rozlišením HD+ 720 x 1600 pixelů.

Výpis také prozrazuje, že telefon bude čerpat energii z osmijádrového procesoru, který má maximální takt 2,2 GHz. Název procesoru však není znám. Bude spárován s 4GB, 6GB, 8GB a 12GB operační pamětí a 64GB, 128GB, 256GB a 512GB variantami úložiště. Možnosti úložiště se zdají být pro rozpočtový smartphone nereálné a nejlepší, co můžeme očekávat při uvedení na různé trhy, bude maximálně 8 GB RAM.

Zařízení bude mít pod kapotou také 5000mAh baterii. O podpoře rychlého nabíjení zatím nejsou žádné informace. Výpis TENAA rovněž potvrzuje specifikace fotoaparátu levného smartphonu Motorola. Na zadní straně bude mít duální fotoaparát. Snímač primárního fotoaparátu s rozlišením 50 Mpx bude spárován se sekundárním snímačem s rozlišením 2 Mpx. Pro pořizování selfies bude k dispozici 8MP snímač předního fotoaparátu.

Zdroj: giga-news.online