Společnost Logitech oficiálně představila kapesní herní konzoli Logitech G Cloud

Před nedávnem společnost Logitech oficiálně představila velmi zajímavou kapesní herní konzoli Logitech G CLOUD.

Nabízí přesné herní ovládání, 7palcový displej s rozlišením Full HD 1080p, neuvěřitelnou více než 12hodinovou výdrž baterie a lehké, elegantní provedení, které hráčům umožňuje využívat knihovny počítačových a konzolových her z cloudu.

Byla vyvinuta ve spolupráci s Tencent Games a podporuje cloudové streamování z Xbox Game Pass Ultimate i NVIDIA GeForce NOW. Můžete také streamovat lokální hry z konzole Xbox pomocí aplikace Xbox, hry ze služby Steam přes SteamLink nebo stahovat aplikace pro vzdálené hraní, streamování videa atd. přímo z obchodu Google Play.

„Hraní v cloudu je velmi zajímavý nový způsob hraní her. Líbí se mi, že máte přístup ke knihovnám her odkudkoli,“ řekl Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel společnosti Logitech Gaming. „Chtěli jsme si dát za úkol vytvořit zařízení, které bude dokonale optimalizované pro hraní v cloudu. To znamenalo přesné ovládání – podobné špičkovému ovladači pro Xbox, velkou HD obrazovku, úžasnou výdrž baterie a lehkou konstrukci, aby si hráči mohli užívat dlouhé herní seance bez jakýchkoli kompromisů,“ dodal Desai.

Zdroj: trustedreviews.com