Společnost Samsung odhalila Pokémon edici sluchátek Galaxy Buds 2! Nabíjejí se pomocí Poké Ballu

Byla odhalena limitovaná edice Samsung Galaxy Buds 2 Pokémon, která obsahuje nabíjecí pouzdro ve stylu Poké Ballu.

Stejně jako jejich standardní protějšek jsou vybavena dynamickými dvoupásmovými reproduktory, vylepšeným aktivním potlačením hluku a komfortním nošením, které je ideální pro dlouhý poslech nebo hraní her. Jsou k dispozici v onyxové, levandulové, grafitové, bílé a olivové barvě.

Tato bezdrátová sluchátka se dodávají také se samolepkami Pokémonů, na kterých jsou vyobrazeny některé z nejoblíbenějších postaviček, včetně Pikachu, Squirtla, Bulbasaura a MewTwo. Ty jsou bohužel vybírány náhodně, takže pravděpodobnost, že fanoušek najde unikátní holografickou nálepku MewTwo, je pouze 1 ku 11.

„Kromě toho, že jsou sluchátka Galaxy Buds2 standardně navržena tak, aby poskytovala vynikající kvalitu zvuku, jsou také pečlivě zkonstruována tak, aby vyhovovala různým preferencím uživatelů,“ uvedl Kihun Kim z Audio Group ve společnosti Samsung Electronics Mobile Communications Business. „Chtěli jsme, aby tyto výhody využívalo stále širší spektrum lidí.“

Sluchátka budou k dostání 20. května exkluzivně v Jižní Koreji. Cena samotného pouzdra je 105 USD, což je v přepočtu přibližně 2,5 tisíce korun.

Zdroj: cnet.com