„Tvrdý jako ocel“: Realme přestává kopírovat vzhled iPhonu a přichází s vylepšeným designem

Realme naznačuje, že další přírůstek do řady smartphonů s Androidem za přibližně 2 300 korun bude na svou cenu neobvykle „odolný“ a jeho šasi s integrovaným kovovým rámečkem bude mít oficiální stupeň krytí IP54.

Model C61 bude také debutovat s nejméně dvěma fotoaparáty, i když už teď je zřejmé, že některé jeho specifikace budou při brzkém uvedení na trh zastaralé.

Společnost Realme právě odhalila, že její příští smartphone nebude ve skutečnosti vypadat jako model C63 s výstupkem fotoaparátu podobným iPhonu a zadní stranou z veganské kůže.

Jeho jasně zelený příbuzný by to však mohl vynahradit tím, že bude „Tough as Steel“, což lze chápat tak, že bude mít v konstrukci více kovu, než by se dalo očekávat pro jeho status nástupce modelu C51.

Model C61 bude také debutovat jako první držitel nového certifikátu vysoké spolehlivosti TÜV Rheinland, který je odvozen od nové ochranné známky ArmorShell Protection a zesíleného skla pro displej společnosti Realme – to však nebrání tomu, aby měl výřez ve tvaru kapky.

Nicméně zařízení by mohlo být také stejným smartphonem s Androidem řady C Unisoc Tiger T612 poháněným baterií s kapacitou 5 000 mAh uvnitř.

Zdroj: Gadgets360, 91mobiles, redakce