Účetnictví pro podnikatele: Seznamte se s programy od firmy KASTNER software

Firma KASTNER software se zaměřuje na vývoj pokladního software a programy pro práci s formuláři, jejich tisk a elektronické podání. Jejich hlavní produkty jsou FORM studio, STEREO a ENTER.

FORM studio je program, který nabízí uživatelům širokou paletu formulářů z různých oblastí. Místo hledání formulářů na internetu mohou uživatelé jednoduše otevřít formulář z integrované databáze.

Software umožňuje automatické vyplňování formulářů, stejné ovládání a vzhled formulářů různých úřadů, a také výpočty a kontroly. Díky tomu uživatelé ušetří až 50 % času. Může vám pomoci vyplnit například přiznání k dani z příjmů. FORM studio také umožňuje elektronické podání formulářů a přístup k datovým schránkám včetně neomezené archivace.

STEREO je ekonomický software, který slouží pro účetnictví a další finanční agendy. Umožňuje uživatelům zadávat účetní doklady různými způsoby a posílat získané informace na správná místa automaticky.

Software obsahuje také funkce pro elektronické podání na úřady, a to jak pomocí elektronického podpisu, tak i přes datovou schránku. STEREO zahrnuje další nástroje potřebné k podnikání, jako je fakturace, objednávky, mzdy, vedení skladu, evidence majetku a kniha jízd. Obsahuje také aktualizace zákonů a formulářů.

ENTER je softwarová pokladna a fakturační program pro maloobchodní prodej. Tento program je snadno ovladatelný a umožňuje zadávání prodejních položek pomocí dotyku nebo klávesnice. ENTER také nabízí funkce pro jednoduchou fakturaci, včetně možnosti posílat faktury e-mailem v PDF formátu.

Program sleduje také zásoby, automaticky odepisuje prodané zboží a umožňuje tisk uzávěrky pokladny, denních stavů a obratů. ENTER je cenově dostupnou alternativou k hardwarovým pokladnám a obsahuje také plnohodnotný fakturační program se skladovou evidencí.

Firma KASTNER software se zaměřuje na poskytování uživatelsky příjemného a funkčního softwaru, který zjednodušuje práci a ušetřuje čas. Jejich produkty jsou oblíbené mezi podnikateli, malými firmami a neziskovými organizacemi, a to díky svému uživatelsky přívětivému rozhraní a obsahu všech potřebných funkcí.

Autor: Adam Kopecký