Vojenská verze Samsung Galaxy S23: Mobil, který používá americká armáda

Pokud hledáte chytrý telefon pro vojenské účely, pak už nehledejte nic jiného než Samsung Galaxy S23 Tactical Edition a Galaxy XCover6 Pro Tactical Edition.

Mobilní zařízení Samsung Tactical Edition v současné době používá americké ministerstvo obrany a všechny složky americké armády, a to kvůli funkcím, jako je režim Stealth, který se může pochlubit komunikací mimo síť vypnutím 4G a také ztlumením všech rádiových signálů.

Pro ještě větší zabezpečení se obě tato zařízení připojují pouze k certifikovaným sítím 5G, čímž zabraňují nezabezpečeným připojením, a také k systému HDM (Hypervisor Device Manager), který blokuje přístup malwaru na úrovni hardwaru.

Orgány činné v trestním řízení nebo armáda mohou využívat režim nočního vidění, který podporuje sledování prostřednictvím optických zařízení pro noční vidění, zatímco automaticky otočná obrazovka zámku umožňuje použití ve výklopném hrudním držáku.

Zabezpečení Samsung Knox, bezpečnostní platforma nejvyšší obranné úrovně, udržuje data v bezpečí a uzamčená. K dostání je nyní prostřednictvím vybraných partnerů IT kanálu, ale o ceně zatím nejsou informace.

„Řešení Samsung Tactical Edition prokazatelně umožňují vojenskému personálu být lépe připraven, lépe informován a lépe vybaven, aby dokázal čelit rizikovým situacím na bojišti. S telefony Samsung Galaxy S23 Tactical Edition a Samsung Galaxy XCover 6 Pro Tactical Edition přinášíme naše dosud nejvýkonnější taktická řešení a poskytujeme našim zákazníkům z ministerstva obrany flexibilitu při výběru řešení, které nejlépe podporuje jejich potřeby a cíle,“ řekl Brad Haczynski, senior viceprezident, GM B2B ve společnosti Samsung Electronics America.

Zdroj: Samsung, GSMArena, redakce