Apple Watch Series 8 se ukazují na nádherných koncepčních snímcích

Pro Apple Watch očekáváme velký rok, protože Apple údajně na podzim představí tři nové modely, včetně nového SE a prvního odolného modelu.

Pokud vás zajímá vlajková loď Apple Watch Series 8, tyto koncepční rendery ukazují, jak by mohly vypadat v tom nejlepším světle.

Designér @ld_vova se podělil o svou vizi modernizovaných Apple Watch S8 s hranatým displejem a zároveň se zachováním zaoblené spodní části pro pohodlnější držení na ruce a pro dokonalou kompatibilitu se stávajícími řemínky.

Největší rozdíl oproti aktuálně prodávaným Apple Watch Series 7 spočívá v tom, že tento koncept předpokládá změnu skla na přední straně ze zakřivené podoby na zcela ploché. Vyobrazeny jsou také okraje obrazovky, které se zdánlivě ještě více ztenčí, a pokud se to uskuteční, budou Apple Watch S8 patřit mezi hodinky s nejlepším poměrem obrazovky k tělu.

Dřívější koncepční fotografie, které šířili jiní autoři, naznačovaly, že Apple použije ostřejší rohy v horní i spodní části, ale tento nový koncept se zdá být blíže realitě, protože zaoblený tvar na spodní straně hodinek se zdá být pro pohodlí velmi důležitý. Na levé straně jsou také vidět znatelně větší otvory pro reproduktor a na pravé straně si můžete všimnout známé digitální korunky a tlačítka.

Co se týče senzorů, neočekáváme u Series 8 žádné radikální změny. Stále budou měřit srdeční tep a saturaci krve kyslíkem, ale údajné měření teploty, cukru v krvi a krevního tlaku, na kterém Apple údajně pracuje, se u Series 8 neočekává.

Zdroj: phonearena.com