Seznamte se s nejvýkonnějším telefonem na světě! ASUS ROG Phone 5

Nejvýkonnější telefon na světě nevyrábí Apple ani Samsung, ale společnost ASUS. Seznamte se s ASUS ROG Phone 5.

Pokud chcete získat nejvýkonnější telefon na světě, musíte svou lásku k Samsungu nebo Applu nechat za dveřmi. Nejvýkonnější telefon s vyloženě nejsilnějšími specifikacemi nevyrábí žádná z předních značek na trhu. Vlastně ho ani nevyrábí značka, kterou většina lidí na trhu s telefony zná.

O společnosti ASUS jste bezpochyby slyšeli, vyrábí skvělé monitory a notebooky a také příslušenství k počítačům, jako jsou klávesnice a herní myši. ASUS však vyrábí také telefony, a pokud máte rádi mobilní hry, jistě víte o jeho telefonu ROG Phone, který se dočkal již páté generace.

Díky 144Hz AMOLED displeji, 6000mAh baterii, 16GB LPDDR5 RAM, 256GB internímu úložišti a procesoru Snapdragon 888 je ASUS ROG Phone 5 z hardwarového hlediska zdaleka nejvýkonnějším telefonem na světě, který si zákazníci mohou koupit. Překonává prakticky vše ostatní na trhu a přitom je stále levnější než iPhone 13 Pro Max od společnosti Apple.

Herní telefony v tomto ohledu obvykle výrazně ztrácejí. Společnost ASUS si to pravděpodobně uvědomila při vývoji ROG Phone 5 a rozhodla se s tím něco udělat.

Co se týče fotoaparátu, snímky pořízené telefonem ROG Phone 5 jsou detailní a jasné, výjimečně dobře si vede při slabém osvětlení a dokáže natáčet video v rozlišení 8K.

Pokud se rozhodnete pro koupi tohoto herního telefonu, budete mít k dispozici jeden z nejlepších výkonů ze všech telefonů, které jsou nyní na trhu, a to především díky neskutečnému množství operační paměti, 16 GB RAM v telefonu je prostě šílenost. Dokonce i 12 GB se ve většině uživatelských případů zdá jako overkill, takže další 4 GB jsou prostě úžasné.

Zdroj: gaminginfotech.com