Byly představeny první hodinky Google Pixel Watch na světě

Byly představeny první hodinky Google Pixel Watch na světě. Hodinky jsou vybaveny operačním systémem Wear OS 3.5.

Hodinky jsou k dispozici ve variantě WiFi nebo LTE, mají 1,2palcový displej krytý sklem Corning Gorilla Glass 5, čipset Exynos 9110, 2 GB RAM, senzor srdečního tepu, EKG senzor, připojení Bluetooth 5.0, voděodolnost 5ATM a také 294mAh baterii, která vystačí až na 24 hodin provozu.

Jejich 3D klenuté sklo hladce splývá s tělem z nerezové oceli a díky jedinečnému mechanismu připevnění pásku je lze snadno vyměnit. K dispozici je 19 přizpůsobitelných ciferníků, přičemž každý z nich nabízí vlastní možnosti personalizace, například nastavení obrázků z Google Photos jako ciferníku. Pro milovníky fitness jsou v hodinkách Fitbit zahrnuty všechny nejlepší zdravotní a fitness funkce, jako například Active Zone Minutes.

„Hodinky Google Pixel Watch jsou skvělým doplňkem k oblíbeným zařízením Pixel. Díky funkci Fast Pair se sluchátka Pixel Buds po spárování s telefonem automaticky připojí k hodinkám a vy můžete na hodinkách zahájit hovor a po dokončení pohodlně přejít na telefon. Na hodinkách získáte ovládání přehrávání hudby a pokyny turn-by-turn, i když je spustíte na telefonu,“ uvedla společnost.

Zdroj: dezeen.com