Galaxy M33 se připojuje k vlajkovým lodím Samsung, které dostávají novou bezpečnostní záplatu

Bezpečnostní záplata pro květen 2022 byla spuštěna minulý týden a společnost Samsung ji zatím zpřístupnila pro celou řadu vlajkových zařízení, od tabletu Galaxy Tab S8 až po Galaxy Note 20.

Nyní nastal čas, aby se k nejnovější aktualizaci připojil i rozpočtový segment, a Samsung zavádí bezpečnostní záplatu May 2022 pro Galaxy M33 5G.

Nová bezpečnostní aktualizace je v současné době dostupná pro Galaxy M33 5G (SM-M336B) na Ukrajině a v Rusku, ale jako vždy by se měla každou chvíli dostat na další trhy.

Neztrácejte naději, pokud jste oznámení o aktualizaci na svůj Galaxy M33 5G ještě neobdrželi. Proces aktualizace můžete také zkusit spustit z aplikace Nastavení v telefonu po přechodu do sekce Aktualizace softwaru. Nová bezpečnostní aktualizace pro Galaxy M33 5G nese označení firmwaru „M336BXXU2AVD5“.

Galaxy M33 5G byl v tichosti představen v březnu jako jeden z dosud nejdostupnějších 5G telefonů společnosti Samsung a minulý měsíc se stal dostupným na většině trhů. Telefon se dodává se systémem Android 12 a uživatelským rozhraním One UI 4.1.

Zdroj: sammobile.com