Google by mohl se skládacím Pixelem napravit to, co se Samsungu nepovedlo

Podle nejnovějších informací populárního konzultanta v oblasti displejů Rosse Younga by mohly být skládací displeje Samsungu i Googlu podobně velké.

Ross Young ve svém tweetu zmiňuje, že údajné skládací tablety obou společností budou mít podobně velký skládací displej. Mluvíme zde o vnitřním displeji.

Předchozí zvěsti a úniky naznačují, že Samsung Galaxy Z Fold 4 by mohl mít podobný design jako Galaxy Z Fold 3. Vycházíme-li z toho, mohl by být chystaný Galaxy Z Fold 4 vybaven 7,6palcovým hlavním displejem, podobně jako skládací telefon společnosti Google.

Mezi skládacími telefony Samsung a Google by však mohl být jeden rozdíl, a to ten největší. Zejména se spekuluje, že skládací telefon společnosti Google bude mít menší 5,8palcový vnější displej, ale se širším poměrem stran než 6,19palcový panel společnosti Samsung na modelu Galaxy Z Fold 4.

To znamená, že existuje šance, že skládací telefon společnosti Google bude mít širší a lépe použitelný, vnější displej ve srovnání s modelem Samsung Z Fold 4.

Opět se jedná pouze o zvěsti a není potvrzeno, kdy společnost Samsung nebo Google své nadcházející skládací smartphony představí a jaké budou jejich přesné specifikace.

Zdroj: sammobile.com