Někteří uživatelé iPhonu 15 si stěžují na praskající zvuk vestavěných reproduktorů

iPhone 15 byl uveden na trh před necelými dvěma týdny a někteří uživatelé si již stěžují na problémy s přehříváním, ale zdá se, že uživatelů nespokojených s novým iPhonem je více i z jiných důvodů.

Nyní se objevila malá skupina lidí, kteří tvrdí, že mají problémy s vestavěnými reproduktory iPhonu 15. Konkrétně tvrdí, že zvuk je praskající a drnčivý.

Reproduktory iPhonu 15 vydávají praskající zvuk

V příspěvku na Redditu se objevilo několik komentářů od uživatelů různých modelů iPhonu 15, kteří si všimli, že při příliš vysoké hlasitosti zní zvuk zkresleně a praská. Na základě zpráv se zdá, že nejvíce postižený je reproduktor sluchátka.

„Můj iPhone 15 Pro Max dorazil v den uvedení na trh a od vybalení z krabice hovory s plnou hlasitostí reproduktoru chrastí a zní jako by uvnitř byla tekutina, a to samé platí pro hudbu nad 80 %,“ uvedl uživatel.

„Na základě mých zkušeností se zdá, že zvuk chrastí nebo praská v určitých videích nebo v určitých frekvenčních pásmech,“ napsal další člověk v komentáři na Redditu.

TikToker Milesabovetech byl jedním z lidí, kteří si na problémy s praskajícím zvukem na svém iPhonu 15 Pro Max stěžovali. Společnost Apple mu iPhone dvakrát bezplatně vyměnila, protože uznala, že se jedná o problém. Další uživatelé iPhonu 15 na Redditu také hlásili, že požádali Apple o výměnu – a problém přetrvává i u nových přístrojů.

@milesabovetech The iPhone 15 launch has me feeling like were beta testers #iphone #android #iphone15promax #techtok #tech #techgagets #apple #milesabovetech ♬ Spooky, quiet, scary atmosphere piano songs – Skittlegirl Sound

V tuto chvíli není jisté, zda se jedná o hardwarovou závadu reproduktorů iPhonu 15, nebo zda jde o softwarový problém, což se zdá pravděpodobnější, protože většina postižených uživatelů má stejný problém i po výměně iPhonu.

Problémy s přehříváním

Jak jsme již dříve informovali, mnoho uživatelů iPhonu 15 Pro a iPhonu 15 Pro Max si stěžuje i na to, že se nová zařízení po delší době používání extrémně zahřívají, a to i při základních činnostech, jako je prohlížení webu. Přestože řada lidí tvrdí, že se jich tento problém netýká, na sociálních sítích lze snadno najít příspěvky o přehřívání modelů iPhone 15 Pro.

Zdroj: Daily Mail, NY Breaking News, redakce