Nemůžete se dočkat upgradu? Známe termín uvedení iPhone 14 Pro Max na trh

Začínáme se blížit k datu vydání iPhonu 14 Pro Max a zbytku řady iPhone 14. Kdy bude iPhone 14 Pro Max k dispozici?

Po relativně skromném meziročním upgradu iPhonu 12 na iPhone 13 očekáváme letos u iPhonu 14 výraznější změny. Jednou z největších změn projdou modely iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max.

Letos očekáváme, že místo výřezu budou iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max vybaveny novým výřezem ve tvaru díry + pilulky. Tím se uvolní další prostor na obrazovce.

Pokud se kvůli všem těmto údajným vylepšením nemůžete dočkat upgradu na iPhone 14 Pro Max, nebudete muset čekat příliš dlouho. V tuto chvíli se očekává, že bude uveden na trh někdy v září.

Až na některé výjimky byla většina posledních modelů iPhone oznámena a vydána v září. Společnost Apple obvykle pořádá svou speciální akci, na které oznamuje nové modely iPhonů, první nebo druhé úterý v měsíci. Letos to bude 6. nebo 13. září.

Vzhledem k přetrvávajícím problémům v dodavatelském řetězci je samozřejmě možné, že se datum vydání iPhonu 14 Pro Max posune. Naposledy však spolehlivý analytik Ming-Chi Kuo uvedl, že řada iPhone 14 je stále na cestě k zářijovému uvedení a vydání. iPhone 14 Pro Max prý nestíhá, ale situace je pod kontrolou a zpoždění není pravděpodobné.

Zdroj: 9to5mac.com