Podle nového úniku by mohla kapacita baterie Motoroly Razr 3 zklamat

Další očekávané skládací zařízení od společnosti Motorola bude mít bohužel stejnou baterii jako jeho předchůdce.

Motorola Razr 3 je skládací smartphone nové generace, na který se již dlouho čekalo. Na webu se objevilo několik úniků tohoto vlajkového zařízení, přesto stále čekáme na oficiální oznámení od samotné společnosti Motorola. Mezitím se objevil další čerstvý únik zařízení, který naznačuje, že uživatelé mohou očekávat baterii s kapacitou shodnou s předchůdcem.

Tipař Digital Chat Station tvrdí, že chystaná Motorola Razr 3 bude poháněna baterií o kapacitě 2800 mAh. To je docela málo i ve srovnání s Galaxy Z Flip 3. Pokud je údajná kapacita baterie považována za přesnou, bude kromě jiných specifikací zajímavé sledovat, jak si Motorola Razr 3 poradí s vylepšeným 120Hz displejem.

Na druhou stranu se údajně jedná o vlajkovou loď se Snapdragonem 8+ Gen 1, který slibuje o 30 % efektivnější využití energie. Přístroj by mohl najít rovnováhu mezi menší baterií a vylepšenými specifikacemi, i když to ukáže až čas, až bude zařízení koncem roku oficiálně představeno.

Razr 5G byl při svém uvedení na trh slušný telefon, ale jednou z hlavních výtek byla jeho slabá výdrž baterie. Za předpokladu, že Motorola tyto stížnosti vyslyšela, není jasné, co si myslí o uvedení jeho nástupce se stejnou kapacitou.

Zdroj: androidcentral.com