Pokud pro svou elektroniku používáte běžný batoh, děláte to špatně

Běžný batoh, původně určený na knihy, oblečení a běžná zavazadla, se v průběhu let proměnil v brašnu na všechny technologie, které dnes lidé potřebují ke každodennímu životu.

Notebooky, tablety, telefony, nabíječky, baterie a další věci jsou nyní nešikovně nacpány do těchto brašen, které pro ně nikdy nebyly navrženy, což vede v lepším případě ke špatným zkušenostem všech zúčastněných a v horším případě k poškození drahé elektroniky.

Batohy pro notebooky, které jsou speciálně určeny prakticky pro veškerou elektroniku, mají každý své specifické vlastnosti, které je činí jedinečnými, jako je například voděodolnost, pevnost a speciální vložka, která zajistí, že váš notebook bude v bezpečí. Tato vložka je měkká a podpůrná pro vaše zařízení, aby se uvnitř batohů neodřelo, a zároveň je mimořádně odolná.

Ať už jde o osobní nebo pracovní použití, notebooky jsou hluboce zakořeněné v našich každodenních zvyklostech, takže je obtížné je na cestách opustit. S batohem na notebook si však můžete vzít práci nebo zábavu s sebou. Dokonce i celebrity jako Taylor Swift, Gigi Hadid a Emma Stone byly viděny, jak s sebou nosí stylové a funkční batohy.

Ochrana a móda ruku v ruce

Když si pořídíte nový stylový batoh, pravděpodobně budete chtít sladit vzhled batohu i s ostatními doplňky. Obzvlášť, pokud vlastníte hodiny Apple Watch. Někomu vyhovuje sportovní funkčnost silikonových náramků, jiný touží po elegantnějším vzhledu – nebo má možnost obojího. Všechny náramky však nejsou stejné a ten, který někomu vyhovuje nejlépe, může být jinému nepříjemný nebo mu může způsobit vyrážku. Proto je nejlepší vyzkoušet více druhů.

Než začnete investovat do řemínků pro Apple Watch, je také důležité zkontrolovat kompatibilitu. Přestože se chytré hodinky Apple v průběhu let držely své charakteristické hranaté estetiky, existovalo několik různých velikostí tohoto nositelného zařízení. V důsledku toho nejsou všechny řemínky a pásky vzájemně zaměnitelné.

Řemínky pro 38mm, 40mm a 41mm pouzdra Apple Watch jsou vzájemně kompatibilní. Zároveň jsou kompatibilní řemínky pro 42mm, 44mm a 45mm pouzdra. Pokud máte Apple Watch Ultra s mimořádně velkým 49mm pouzdrem, jsou vyměnitelné s řemínky určenými pro 44mm a 45mm Apple Watch.

Autor: Lenka Navrátilová