Pouzdra Pininfarina x INKAR pro iPhone 13 a 14 Pro z limitované edice mohou být zatím nejelegantnější ze všech

Italská designérská firma Pininfarina ve spolupráci s luxusní značkou INKAR představila limitovanou edici pouzder pro iPhone 13 / 14 Pro, která jsou možná zatím nejelegantnější.

Pro každý z modelů iPhonu se vyrobí pouze 95 kusů, z nichž pouze pět se bude vyznačovat exkluzivními pouzdry s červenou linkou, které ručně nakreslili italští řemeslníci.

Všechny obaly byly inspirovány legendárním konceptem superauta Pininfarina Modulo, který měl premiéru na ženevském autosalonu v roce 1970, kde získal 22 mezinárodních ocenění za design. Všechny jsou ručně vyráběny individuálně v Itálii a zákazníci si budou moci vybrat z pěti barev, dvou čoček z kůže a deseti desek z kůže, přírodního dřeva, uhlíkových vláken i hliníku.

„Nejtěžší na tomto projektu bylo ztělesnit všechny hodnoty Pininfariny – čistotu, eleganci, inovaci a sofistikovanost a také náš ateliér „one to one“. Prostřednictvím několika možností přizpůsobení v tak malém výrobku. Nebyl zde absolutně žádný prostor pro chybu a my jsme společně odvedli vynikající práci,“ řekl Paolo Lugaro, vedoucí designér společnosti Pininfarina.

Zdroj: hypebeast.com