Skládací telefon Oppo může představovat tvrdou konkurenci pro řadu Samsung Galaxy Z Flip

Přestože řada Samsung Galaxy Z Fold čelí vážné konkurenci ostatních výrobců, nikdo zatím nedokázal vyrobit „véčkový“ telefon, který by byl tak dobrý jako Galaxy Z Flip.

Do budoucna by to mohl být zcela jiný scénář, protože čínská technologická značka Oppo údajně pracuje na svém vůbec prvním skládacím telefonu, který se postaví proti řadě Galaxy Z Flip.

Podrobnosti o údajném skládacím přístroji Oppo nejsou známy, kromě toho, že v něm údajně bude čip Snapdragon 8 Gen 1 Plus. Ale přestože nevíme, co je uvnitř, můžeme říci, že to, co čínská značka přinese na trh, bude pro mnoho lidí atraktivnější než řada Z Flip, protože první jmenovaný bude výrazně levnější než telefon od Samsung.

Společnost již ukázala, že dokáže odvést lepší práci než Samsung při vývoji kompaktního skládacího telefonu, jako je Oppo Find N 5G. Lidé tedy nebudou tolik váhat, zda první skládací telefon společnosti vyzkoušet. Čínská značka se ovšem bude muset postarat o to, aby její flipové telefony byly stejně atraktivní jako Find N 5G.

Zdroj: neowin.net